Prawdziwy hit, łańcuszek ankier, który mimo swojej prostoty wzoru podbija od kilku miesięcy świat mody jubilerskiej. Pokochały go gwiazdy i celebrytki, a my jako pierwsi mamy go już w sprzedaży.

Jego nazwa wywodzi się od angielskiego słowa ancher, oznaczającego kotwicę. Wzorcem tego splotu łańcuszka były łańcuchy, którymi mocowano kotwicę statków. Łańcuszek taki stosowany w biżuterii jest uniwersalny i bez problemu można dopasować do niego bransolety i inne elementy, i w ten sposób stworzyć spójną, swoją indywidualną kolekcję biżuterii.

Dokładając na przykład odpowiednią zawieszkę lub charmsa, możemy mieć coś oryginalnego i wyjątkowego.

Klasyczny wzór łańcuszka próby 585, czyli wysokiej jakości 14-karatowego złota, może być indywidualną inspiracją i polem do popisu kreatywności oraz stworzenia nowoczesnego stylu techno-luk. Doskonale wygląda solo, jak również w połączeniu z inną biżuterią.

Jest odpowiedni dla pań i panów.

W naszym salonie znajdziecie również największą w regionie ofertę innych łańcuszków i bogatą ofertę topowej biżuterii złotej i srebrnej oraz biżuterię od artystów plastyków. Polecamy i serdecznie zapraszamy.

Salon Opiume mieści się przy ulicy Pułaskiego 5, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.