Czy lubisz wstawać w poniedziałek rano? Czy może już w niedzielę wieczorem myślisz o pracy i nie możesz spać? Trudne sprawy zostawiasz na ostatnią chwilę? A zadania przekładasz z dnia na dzień?


Chyba każdy z nas próbował choć raz pokonać syndrom nielubianego poniedziałku oraz odkładania spraw na ostatnią chwilę.

Już 13 marca od 18.30 do 20.00 w Mok'a Cafe (ul. Kościuszki 14) można uczestniczyć w miniwarsztacie Pracowni Unikatum o tym, jaklepiej rozumieć swoje emocje związane z zadaniami i własnym funkcjonowaniem w czasie. Wejdziemy w zilustrowaną sytuację konfliktu czasowego, odnajdziemy uniwersalną przyczynę braku czasu oraz poznamy skuteczne techniki zapobiegania opóźnieniom. Warsztat poprowadzi psycholog, coach trener Danuta Jacoń-Chmielecka.
Wstęp 15 zł w tym kawa lub herbata gratis.

Aby wygrać darmowy wstęp, wystarczy zadzwonić w środę (12 marca) o godz. 12.00 do redakcji Życia Pabianic na numer (42) 227 04 00. Zaproszenia wygrają pierwsze trzy osoby, które się dodzwonią.

Ten miniwarsztat otworzy cykl zajęć „Antystres sytuacyjny”, który w kwietniu gościć będzie w Pracowni Rozwoju Osobistego Unikatum. Dodatkowo uczestnicy warsztatu mogą wygrać karnet naWiosennyTydzień Sesji w Unikatumoraz 3 darmowe wejściówki na kolejny Unikatowy miniwarszt „Coaching zdrowia - jak traktować siebie, by być szczęśliwszym”.

Oferta zajęć i warsztatów Pracowni Unikatum na stronie www.unikatum.pl