Olga Tomaszewska zaprasza do parku Wolności na jogę 25 czerwca (sobota) w godzinach 11.00–12.00. Ćwiczymy na trawniku obok amfiteatru w parku Wolności.
 
- Zapraszam na godzinne, nieodpłatne zajęcia jogi na łonie natury – informuje Olga. - Park, wolność, uspokajająca zieleń i śpiew ptaków, a na dokładkę - wzmacniająca, rozciągająca i relaksująca joga.
 
Czego chcieć więcej? Weź matę, koc lub ręcznik i w każdą wakacyjną sobotę wyginaj z nią śmiało ciało. 
 
Od czterech tygodni ćwiczymy na Strzelnicy zumbę. Prowadzi ją Marta Włodarczyk (Es-kadra) w każdą sobotę w godz. 12.00-13.00. Zajęcia z jogi i zumbę finansuje Urząd Miejski.
 
Biegamy po parku w każdą sobotę o godz. 9.00. Parkrun Pabianice to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Jest organizowany co tydzień przez cały rok. Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji na www.parkrun.pl/pabianice/, a następnie wydrukowanie i przyniesienie nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.