Czerwiec to początek urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Jeśli chcemy zaopatrzyć się w modne stroje kąpielowe, letnie sukienki czy obuwie, warto skorzystać z oferty sklepów, które na akcję „Szczęśliwa 13-tka” przygotowały atrakcyjne ceny na dostępny asortyment. Stroje kąpielowe i elegancką bieliznę kupimy tego dnia taniej o 30 proc. w sklepach Change Lingerie i Esotiq. Etam proponuje natomiast rabat w wysokości 20 proc. przy zakupie dwóch rzeczy, podobnie sklep Triumph, który za dwie zakupione rzeczy obniży nam rachunek o 15 proc.

Letnie obuwie i piękne kolorowe torby kupimy w Venezii oraz w Wojasie, sklepy z okazji „Szczęśliwej 13-tki” obniżą tego dnia ceny swojego asortymentu z kolekcji wiosenno-letniej o 20 proc. Nie zapominamy także o najmłodszych. Rodziców z maluchami Port Łódź zaprasza 13 czerwca do sklepu Lux Baby, który oferuje rabat 30 proc. na całą kolekcję Mayoral.

Na lato z pewnością przydadzą się nam ręczniki kąpielowe oraz leżaki. Krzesełka plażowe z serii Hamo kupić będzie można w IKEA w promocji 20 proc. Natomiast za ręczniki plażoweFrajenzapłacimy 39,99 zł zamiast ceny regularnej 59,99 zł. Pełna oferta na stronie www.portlodz.pl.