Lato i piękna słoneczna pogoda aż proszą się, by spędzić wolny czas aktywnie i na powietrzu. Port Łódź zaprasza w tym czasie do korzystania bezpłatnie z atrakcji, zlokalizowanych na terenach zewnętrznych centrum – siłowni plenerowej oraz boiska do gry w siatkówkę plażową. Właściciele czworonogów mogą z kolei przyjść ze swoimi pupilami do profesjonalnej strefy treningowej.

Port Łódź wykorzystał potencjał swojej lokalizacji i zagospodarował rozległe tereny należące do centrum z myślą o lokalnej społeczności, klientach oraz wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na powietrzu. Jakie atrakcje czekają na nas w Porcie Łódź? Miłośnicy siatkówki mogą korzystać z boiska do gry w siatkówkę plażową. Gra w „siatkę” staje się coraz popularniejsza zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jest to zatem okazja, by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.

W kameralnym miejscu na tyłach centrum działa również plenerowa siłownia o powierzchni blisko 300 m kw. Do dyspozycji ćwiczących jest tu udostępnionych 13 urządzeń, m.in. rower stacjonarny, steper, popularny „motylek” oraz twister. Jeśli natomiast jesteśmy szczęśliwymi właścicielami czworonogów i chcemy uzupełnić spacer z psem o profesjonalny trening, warto wybrać się do specjalnej strefy dedykowanej domowym pupilom. W profesjonalnej strefie treningowej, udostępnionej przez Port Łódź, znajdują się dedykowane czworonogom urządzenia, takie jak równoważnia, slalom, tunel, a także pochylnia i kładka. Dzięki takiemu rozwiązaniu można tu rozpocząć naukę posłuszeństwa czworonoga, doskonalić nabyte już przez niego umiejętności i po prostu miło spędzić czas ze swoim psem.