W sklepach w Porcie wszyscy poszukujący prezentów dla swoich ukochanych znajdą wiele inspiracji. Panie z pewnością ucieszą się z kompletu bielizny - salon Change Lingerie ofertuje 20% rabat na nieprzeceniony asortyment, a panowie ze skórzanego portfela - 25% rabat w Wittchen na produkty w pełnej cenie oraz dodatkowe 10% na rzeczy już przecenione. Mnóstwo pomysłów na prezent w kuszących cenach klienci Portu Łódź znajdą także w Perfumerii Douglas - zniżka w wysokości 20% na zapachy i 10% na produkty do pielęgnacji oraz Home&You - 20% na artykuły nieprzecenione.

Dzień Wielkich Promocji to też doskonała okazja, by kupić z atrakcyjnym rabatem ubrania z najnowszych kolekcji. 50% mniej zapłacimy 13 lutego za zakupy w sklepie Pawo, 25% będzie niższy rachunek ze sklepu Kastor, a 20% taniej kupimy najnowszy asortyment salonu KappAhl. 13% rabat przygotowała Vero Moda, a 10% upustem na nową kolekcję kusić będą marki Tatuum, Lee Wrangler i Diverse (dotyczy linii Diverse i Iridium).

Na prawdziwą falę okazji mogą liczyć wszyscy ci, którzy planują również zakup obuwia. Do zakupowej „szczęśliwej trzynastki” włączyły się sklepy: Altero, CCC, Deichmann, Heavy Duty (modele z kolekcji Heavy Duty i Marisha) oraz Lasocki, oferując 20% rabat na buty w pełnej cenie. Dodatkowo 13% mniej zapłacimy w salonie Filippo, a na obuwie z nowej kolekcji marki Ryłko i Wojas otrzymamy 10% upust.

To nie wszystkie oferty, jakie przygotował Port Łódź na Dzień Wielkich Promocji. Szczegółowa lista znajduje się na stronie ww.portlodz.pl.