Jest to praktyk, który bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu zawodowym co stanowi wartość dodaną, która w ogromnym stopniu wpływa na wysoką jakość prowadzonych szkoleń. Znajduje to odzwierciedlenie w opiniach po przeprowadzonych szkoleniach, z którymi można zapoznać się na stronie www.szymonlach.com w zakładce referencje. Człowiek z tak ogromną wiedzą przeprowadzi szkolenia w sposób prosty i przyjemny a zarazem zaprezentuje interesującą merytorykę, pełen profesjonalizm oraz zagwarantuje pozytywną atmosferę. Są to jedynie nieliczne atuty szkole prowadzonych przez Szymona Lacha.
Szymon Lach w liczbach to ponad 200 przeszkolonych firm, ponad 780 przeprowadzonych szkoleń, ponad 2000 dni szkoleniowych i najważniejsze ponad 10 lat w branży!
Najlepszy trener sprzedaży może przeprowadzić ,,diagnostykę” Twojej osoby pod względem sprzedażowym lub Twojego zespołu handlowego i dostosuje do waszych potrzeb ofertę szkoleniową.

Szymon Lach w swojej wieloletniej karierze zawodowej został doceniony przez największych pionierów biznesowych m.in. PKO Bank Polski, Wilo, SŁUCHMED Nestle, PZU, BTI, GERDA, Komandor, Wikpol i wielu innych.

Osiągnij biznesowy sukces w swojej branży

Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą szkoleniową Szymona Lacha! Oferta obejmuje następujące tematy:

Biznesowe wystąpienia publiczne - szkolenie z wystąpień publicznych to sama praktyka w najczystszej postaci. Każdy uczestnik takiego szkolenia przechodzi przez cały proces tworzenia prezentacji: od pomysłu i koncepcji, przez dobór narzędzi aż do treningu wystąpienia i pracy nad takimi elementami wystąpienia jak mowa ciała, gestykulacja, praca głosem podczas prezentacji, trudne sytuacje na scenie i wiele innych. Wszystko w formie zajęć praktycznych.
 

Techniki negocjacji -szkolenie z negocjacji na poziomie podstawowym ma przebieg warsztatowy. Uczestnicy od samego początku procesu szkoleniowego pozyskują wiedzę z podstaw negocjacji.Dodatkowo uczą się najbardziej przydatnych narzędzi skutecznych w negocjacji.Uczestnicy poznają również najbardziej znane techniki negocjacji takie jak rosyjski front, zdechła ryba, optyk z brooklynu czy pusty portfel i zupełnie nowe sposoby pracy z tymi znanymi od dawna mechanizmami negocjacyjnymi.

Szymon Lach swoją wiedzę i doświadczenie trenerskie prezentuje na swoim blogu.

Sprawdź, co ma do powiedzenia. Sprawdź, w jaki sposób na tym skorzystasz.

Przekonaj się, że trener sprzedaży może zrobić warsztaty, po których poczujecie realne wzrosty sprzedaży.