20% obniżki będą obowiązywać 13 sierpnia na wybrany asortyment w salonach Altero i Deichmann. W Bartku taniej o 10%, a przy zakupie dwóch i więcej par butów - rabat wzrośnie do 15%. Ci, którzy zdecydują się na wizytę w salonie Filippo, będą mogli skorzystać z 10% obniżki obejmującej cały asortyment.

Odzieżowe zakupy warto rozpocząć od sklepu Diverse, który tego dnia zaproponuje ceny niższe aż o 75%. W Top Secret 25% taniej. 20% obniżka czekać będzie na klientów Big Star, którzy tego dnia zdecydują się kupić spodnie. Taki sam rabat przygotuje salon Change Lingerie. O 15% spadną ceny w salonach Tally Weijl i Olimpia. W pierwszym zaoszczędzimy kupując nieprzeceniony asortyment, w drugim wydając przy kasie co najmniej 200 zł. 13 sierpnia o 10% potanieje również część ubrań dostępnych w sklepach Tatuum i Oodji. Propozycje dla panów zaoferują salony Lavard i Pawo.
W pierwszym, kupując jedną rzecz, zmniejszymy rachunek o 10%. Zakup dwóch i trzech elementów asortymentu Lavard to oszczędność sięgająca odpowiednio 15 i 20%. Decydując się na zakupy w Pawo, możemy liczyć na 30% obniżkę cen butów i 60% rabat na pozostałą ofertę sklepu.

W sierpniowej promocji będzie uczestniczyć również salon Yves Rocher. Jego klienci, którzy zdecydują się na zakup trzech produktów, za jeden z nich zapłacą jedynie 50%. Jeżeli ich rachunek wyniesie co najmniej 39 zł, otrzymają w prezencie mini kosmetyczkę. Salon Organique zaoferuje 20% rabatu na cały asortyment. Klienci, którzy wydadzą minimum 100 zł, będą mogli kupić 100 gramów mydła glicerynowego za 1 gr.

20% mniej w Home&You. Tego dnia rabatem zostaną objęte wszystkie nieprzecenione produkty. Posiadacze karty IKEA FAMILY otrzymają szansę skorzystania z promocji, dzięki której kupując krzesła biurowe i biurka MICKE, zaoszczędzą aż 15%. Taka sama obniżka czeka na klientów IKEA decydujących się tego dnia na zakup wazonów i mis dekoracyjnych.

To nie wszystkie okazje, które czekają na klientów Portu Łódź z okazji Dnia Wielkich Promocji. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej: www.portlodz.pl.