Prozdrowotne propozycje znaleźć będzie można na stoisku medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania sylwetki. Eksperci podpowiedzą, jakie proste zabiegi pozwolą nam wrócić do idealnej figury lub poprawić niedoskonałości urody.

W Porcie Łódź znajdziemy w ten weekend także klinikę rehabilitacji i masażu, w której dowiemy się, jakie ćwiczenia są wskazane na nasze dolegliwości. Dla wszystkich marzących o hollywoodzkim uśmiechu przygotowane zostało stoisko stomatologii estetycznej. A dla pragnących zrzucić po zimie zbędne kilogramy - usługi dietetyczne i informacje o turnusach odchudzania, a także porady psychodietetyków.

Będzie także stoisko z naturalnymi sokami, miodami, bliskowschodnimi specjałami, kiełkami i suplementami diety.

Panie i panowie, chcący poprawić urodę, znajdą na Targach zdrowia i urody stoisko ozdabiania ciała, tatuażu i makijażu permanentnego. Będą też mogli zapoznać się z ofertą kosmetyków aloesowych, soli morskich, aromatycznych żeli do kąpieli i peelingów. Eksperci podpowiedzą, na jakie wiosenne zabiegi relaksacyjno-pielęgnujące warto się skusić, a kreatorzy fryzur z Salonu Wojciechowski zadbają o nasze włosy.

Targi Zdrowia i Urody odbędą się w najbliższy weekend, 11 i 12 kwietnia w pobliżu sklepu Saturn oraz w Atrium Portu Łódź. Na wszystkich odwiedzających czekać będą specjalne oferty. Wstęp na targi jest bezpłatny.