Coraz chłodniejsze dni to doskonały pretekst, aby wymienić zawartość swojej szafy. Z pewnością uda się to tym klientom, którzy 13 listopada udadzą się do Portu Łódź. Dzięki obowiązującej tego dnia ofercie, w sklepie Carry ubrania z wybranego asortymentu będzie można kupić o 50% taniej. 

Coś dla siebie znajdą również panie, które cenią sobie elegancję i wygodę. Sklep Monnari zaoferuje rabat sięgający 30% na obowiązującą kolekcję jesień-zima. Z ubraniowych okazji zadowolone będą również fanki sklepu Mohito, w którym pełnowartościowy towar będzie można kupić o 20% taniej. Podobna promocja czeka tych klientów, którzy odwiedzą salony Reserved, Takko, Kumi – cały asortyment potanieje w nich także o 20%. Klientki Portu Łódź zainteresuje z pewnością również oferta salonu Solar, który wybraną część kolekcji zaproponuje w cenie niższej o 20%.

Ze sklepu Altero będzie można wyjść nowym obuwiu tańszym aż o 20%. Jeżeli wśród klientów Portu Łódź znajdą się tacy, którzy cenią sobie wygodę, jakość i atrakcyjną cenę, to ich oczekiwania z pewnością spełnią sklepy Lasocki i Venezia. Pierwszy zaproponuje rabat sięgający 20% na nieprzecenione obuwie i torebki. W drugim zaś rabat 15% obowiązywał będzie na całą kolekcję jesień-zima.

Dla tych, którzy chcieliby zadbać jesienią o cerę, salon Yves Rocher zaproponuje promocję, dzięki której kupując trzy kosmetyki za trzeci zapłacimy połowę ceny. Klienci sklepu Organique też będą mogli liczyć na korzystne przeceny. Na cały asortyment będzie tego dnia obowiązywał rabat sięgający 20%, a przy zakupach powyżej 100 zł mydło glicerynowe dostępne będzie w cenie 1 gr. Dla pań chcących zadbać o paznokcie Celebrities Nail Bar przygotował ofertę, dzięki której pedicure hybrydowy będzie można wykonać w cenie zabiegu klasycznego.