Na mikołajkowy weekend Port Łódź przygotował dla Klientów niezwykły prezent. 5 i 6 grudnia w centrum gościć będzie jeden z najpopularniejszych szefów kuchni w Polsce – Andrzej Polan, który przygotuje pyszną kulinarną niespodziankę w świątecznym klimacie.

Klienci Portu w sobotę i w niedzielę będą mogli wziąć udział w pokazie gotowania, a także skosztować świątecznych dań przygotowanych przez mistrza kuchni. Kulinarne show Andrzeja Polana odbędzie się w godzinach 13.00 – 18.00 w Atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA.

Andrzej Polan przygotuje dla klientów sklepu takie smakołyki, jak: śledź w puree jabłkowym lub w suszonych śliwkach, łosoś w kapuście, karp w śmietanie czy tarta z buraczkami. Na deser szef kuchni zaprasza na struclę z makiem, marcepanem i orzechami oraz ciasto serowe z żurawiną.

Andrzej Polan jest kucharzem z zamiłowania, wielka pasja do gotowania i talent przełożyły się na jego sukces i prestiż w branży gastronomii. Zyskał popularność i sympatię widzów, biorąc udział w kąciku kulinarnym Dzień Dobry TVN oraz w programie „Polska ze smakiem”, emitowanym na antenie kanału telewizyjnego Kuchnia+. Jest autorem książki pt. „Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana”. Szefuje również warszawskiej restauracji Soul Kitchen.