Przez najbliższy tydzień w Porcie Łódź Junior wszystko będzie na czerwono i z serduszkiem! To oczywiście za sprawą walentynek, kiedy miłość i sympatię do bliskich nam osób wyrażamy w szczególny sposób, obdarowując się wzajemnie kartkami z życzeniami oraz upominkami. W sali zabaw na wszystkie dzieci czeka mnóstwo serduszek i dobrej zabawy. Najmłodsi wspólnie z animatorkami stworzą najdłuższą w historii „Juniora” girlandę – oczywiście z walentynkowymi życzeniami. Ponadto dzieci wykonają własnoręcznie upominki, które będą mogły podarować swoim najbliższym lub sympatii z przedszkola czy szkoły. Nie zabraknie także zwariowanych zabaw, jak serduszkowa bitwa na poduszki oraz konkursów, podczas których wygrać będzie można tajemniczą czerwoną nagrodę.

W kolejnym tygodniu „Juniora” opanują dinozaury. W lutym, a dokładnie 26 lutego, przypada dzień tych prehistorycznych zwierząt. Sala zabaw zaprasza maluchy na wielką przygodę z dinozaurami, poznamy m.in. tyranozaura i pterodaktyla oraz zamienimy się w poszukiwaczy jaj dinozaurów. Do tego na najmłodszych czekają niesamowite zawody – wyścigi w wielkich łapach.

Sala zabaw Port Łódź Junior jest bezpłatna, do wspólnej zabawy zaprasza dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Port Łódź Junior znajduje się przy strefie restauracyjnej Centrum.