– Kolory maków, tulipanów, fiołków i róż posłużyły do stworzenia zadziwiających odcieni różu, zieleni, błękitu, bursztynu i fioletu – mówi Wioletta Trojan, właścicielka salonu Nicol przy ul. Powstańców Warszawy 12. – Te odważne odcienie łączy się z paletą naturalnych blondów i brązów, uzyskując piękne refleksy na włosach.
Aby wydobyć piękną barwę włosów, konieczna jest profesjonalna stylizacja i odpowiednio dobrane cięcie, które zapewni fryzurze kształt i dynamikę. Dzięki temu, klient może cieszyć się wielowymiarową fryzurą.
Salon Nicol, jako pierwszy w Pabianicach, otrzymał miano Salonu Expert L'Oreal, oferując pełen wachlarz usług fryzjerskich oraz doradztwo w doborze selektywnej stylizacji i pielęgnacji włosa produktami L'Oreal Professionnel i Kerastase.
– Należąc do klubu L'Oreala, zapewniamy naszym klientom profesjonalnie wyszkoloną obsługę, sterylną czystość, estetycznie urządzone wnętrze – mówi pani Wiola. – Wciąż zdobywamy nowe umiejętności na kursach i szkoleniach. Sprawiamy, że cudowne właściwości specjalnie dobranych zabiegów, pozwolą bez wysiłku osiągnąć idealny wygląd.
Dla panów, którzy chcą się pozbyć szpakowatych włosów, salon Nicol przygotował specjalny zabieg pigmentacji włosów (Cover 5). Podczas pięciominutowego kompresu odzyskiwany jest naturalny kolor włosa, nie jest to jednak koloryzacja. Zabieg ze strzyżeniem kosztuje 80 zł.
Samo strzyżenie panów to koszt 20 zł. Panie mogą nadać kształt fryzurze już za 45 zł. Ceny koloryzacji zaczynają się od 120 zł.
Tylko do końca kwietnia wszystkie zabiegi będą 20 procent tańsze.