- Każdy człowiek jest inny, analizę przypadku wykonuję więc z poziomu wnikliwej diagnozy stanu umysłu, charakteru dominujących emocji, po manualnym badaniu napięcia mięśni, stanu kręgosłupa oraz po zmianach w cyrkulacji energii głównie na poziomie czakr i w poszczególnych organach – mówi Janusz Nowak. - Tego typu analiza pozwala ustalić przyczynę zaburzeń psychosomatycznych lub zmian somatycznych.
Ziołowe mieszkanki przygotowuje wykwalifikowana i doświadczona zielarka Dorota Zychowicz. W sklepie ze zdrową żywnością przy ul. Orlej 24 można już kupić mieszanki ziołowe, kompleksowo oczyszczające organizm, eliminujące pasożyty, odpowiednie na układ sercowo-naczyniowy, na poprawę pracy jelit, na prawidłową pracę żołądka, na prawidłową pracę nerek i prostaty, eliminujące uczulenia. Zychowicz stosuje metodę diagnostyki polegającą na obserwacji żywej kropi krwi pod mikroskopem. To proste badanie pozwala na wykrycie pasożytów i grzybów w naszym organizmie. Ponadto można w ten sposób wykryć zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, zaburzenia hormonalne i zaburzenia metaboliczne.
Diagnoza, zabieg, badanie bioterapeutyczne i badanie kropli krwi kosztuje 150 zł. Dodatkowo każdy dostaje szczegółowo ułożoną dietę. Na spotkania z Januszem Nowakiem i Dorotą Zychowicz można się umówić na 6 maja do sklepu ze zdrową żywnością przy ul. Orlej 24, tel. 603 661 913.