Wystarczy znaleźć profesjonalny sklep ze sprzętem dentystycznym, wyszukać interesujące produkty i wybrać opcję dostawy. Zamówienie zostanie dostarczone wprost pod drzwi pracowni, prawdopodobnie już następnego dnia. Gdzie zamawiać urządzenia i materiały protetyczne? Odpowiadamy.

W pracy protetyka najważniejsze są: wiedza i dostęp do dobrego sprzętu

Jeśli prowadzisz własną pracownię protetyczną, na pewno zależy Ci na tym, aby wyposażyć miejsce pracy w jak najlepszy sprzęt. Od tego, jakie urządzenia się w nim znajdą, w dużej mierze będzie zależała jakość świadczonych usług. Dlatego odpowiedzialnie podejdź do zakupów i postaw na wyposażenie z górnej półki. Uwaga – to, że zdecydujesz się kupić sprzęt wysokiej jakości nie oznacza, że będzie on bardzo drogi. Profesjonalne sklepy internetowe oferują zaopatrzenie do pracowni protetycznych w konkurencyjnych cenach, a oferty są na tyle szerokie, że niczego w nich nie brakuje. 

Technik dentystyczny spędzający długie godziny przy stole protetycznym powinien mieć dostęp do najlepszych urządzeń. Dzięki nim będzie on w stanie precyzyjnie obrabiać materiały i wytwarzać solidne elementy protetyczne: porcelanowe mosty, tytanowe implanty, protezy, korony i dużo więcej. Wśród urządzeń umożliwiających protetykowi pracę, znajdują się: dedykowane piece, palniki gazowe, podgrzewacze do wosku, obcinarki do gipsu, lampy do polimeryzacji, wibratory protetyczne, formierze próżniowe, pinarki laserowe, wyciągi protetyczne oraz szereg narzędzi do obróbki. Ponadto w pracowni protetycznej muszą się znaleźć rozmaite materiały, jak m.in. woski modelowe, izolatory czy akryle. Bogatą ofertę dla techników dentystycznych przygotował sklep internetowy LUBDENT. W asortymencie są dostępne takie urządzenia, jak wydajne mikrosilniki protetyczne, cyfrowe podgrzewacze do wosku i formierze próżniowe. Nie zabrakło również frezarki do łuków zębowych, lamp polimeryzacyjnych ani pinarek laserowych.

Zaopatrz swoją pracownię w markowy sprzęt protetyczny z e-sklepu

W nowoczesnej pracowni protetycznej nie powinno zabraknąć urządzeń i akcesoriów, cechujących się doskonałą jakością. Niezawodny, specjalistyczny sprzęt zamów przez internet, a zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze. W sklepie LUBDENT możesz na spokojnie zapoznać się ze specyfikacją dostępnych urządzeń, zobaczyć ich ceny i informacje o producencie. W kategorii ze sprzętem protetycznym zgromadzono wyselekcjonowaną aparaturę przeznaczoną do gabinetów, świadczących usługi z zakresu leczenia protetycznego. Sprawdź, co aktualnie czeka w asortymencie sklepu i zamów to, czego potrzebujesz!