Jabłka, Gruszki, Kielichy i Klepsydry ponownie zawitają do Portu Łódź. Wszystkie panie, które chciałaby spróbować swoich sił na wybiegu, mogą teraz spełnić swoje marzenie. Taką szansę oferuje Port Łódź, który zorganizował konkurs na modelki pokazu „Kształt mody”.

Konkurs będzie miał na celu wyłonienie modelek, które prezentują cztery typy sylwetki: Jabłko, Gruszkę, Kielich i Klepsydrę.

Co zrobić, aby wziąć w nim udział? W pierwszym etapie konkursu kandydatki muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy z dołączonymi dwoma zdjęciami i wysłać na adres mailowy marketing.portlodz@ikea.com.pl.

Do drugiego etapu zaproszone zostaną wybrane uczestniczki, które przed komisją konkursową zaprezentują swoje modelingowe umiejętności. Zwyciężczynie pokazywać będą ubrania dopasowane do ich figur w pokazie organizowanym 21 i 22 września w Porcie Łódź.

Wybrane kandydatki za uczestnictwo w pokazie otrzymają wynagrodzenie. Pierwszy etap zakończy się 17 września o godz. 12.00. Do drugiego etapu wybrane panie zostaną zaproszone 18 września. Organizatorzy podkreślają, że liczy się kształt, nie rozmiar.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.portlodz.pl, w punkcie Info zlokalizowanym przy sklepie IKEA oraz w biurze dyrekcji Centrum Handlowego Port Łódź.