IKEA Łódź jesień rozpoczyna nową akcją rabatową dla Klubowiczów IKEA Family. Do 25 listopada, kupując szafę, 10% jej wartości zwrócone zostanie na specjalnej karcie, którą następnie możemy wykorzystać na dalsze zakupy. To świetna okazja, aby zadbać o porządek w swojej garderobie i stworzyć miejsce na ciężkie, zimowe ubrania, które zajmują znacznie więcej przestrzeni. Szafę na miarę naszych potrzeb możemy zaprojektować samodzielnie, dzięki planerowi, który znajdziemy na stronie IKEA.

O porządek w szafie warto zadbać jesienią. To czas, kiedy coraz częściej sięgamy po grube swetry i ciepłe szaliki, dlatego warto mieć je pod ręką. Dla wszystkich Klubowiczów IKEA Family, którzy planują w najbliższym czasie przeorganizować swoją garderobę, IKEA Łódź przygotowała ofertę specjalną. Do 25 listopada kupując szafę (szafy wolnostojące, PAX z wyposażeniem KOMPLEMENT, szafy dziecięce), 10% jej wartości otrzymamy na specjalnej karcie, którą następnie możemy wykorzystać na dalsze zakupy.

Dla Klubowiczów IKEA Family, którzy mają w planach większe zmiany niż tylko reorganizacja szafy, IKEA Łódź przygotowała warsztaty z projektowania sypialni. Zajęcia pozwolą uczestnikom poznać sekrety, złote zasady i sztuczki, dzięki którym ich sypialnia stanie się bardziej funkcjonalna, a sen lepszy. Podczas warsztatów zostanie również przeprowadzony kurs z projektowania szaf przy użyciu planera IKEA PAX. Zajęcia odbędą się 24 i 25 października. Zapisy: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty