Mira Tomaszewska to certyfikowany bioenergoterapeuta, dyplomowany psychotronik, absolwentka Studium Psychotronicznego. Uzyskała dyplom ukończenia dwuletniego kursu refleksologii i akupresury, a także kursu homeopatii. Była słuchaczem kursu technik doskonalenia umysłu przy Instytucie Eksperymentalno-Badawczym, gdzie uzyskała uprawnienia do wydawania ekspertyz, opinii i prowadzenia treningów w zakresie doskonalenia umysłu. Prezydent Stowarzyszenia Ekologicznego „Planeta Ziemia”.

Zawsze otwarta na drugiego człowieka, uduchowiona, pełna energii i miłości. Uznawana jest za uzdrowicielkę duchową, żyje w harmonii ze Stwórcą i Naturą. Jej działalność polega na pomocy, w szerokim tego słowa znaczeniu. Pomaga ludziom cierpiącym na ciele i duszy, a także zwierzętom. Za podstawę uzdrawiania uważa miłość, harmonię energetyczną, uzupełnia niedobór sił witalnych, łagodzi ból i cierpienia, przywraca spokój i radość życia, współpracuje z lekarzami.

Jako jedna z nielicznych bioenergoterapeutów obdarzona jest wyjątkową ZŁOTĄ ENERGIĄ. Największą skuteczność odnotowuje w przypadkach zaburzeń układu hormonalnego, rozrodczego kobiet, nerwowego, przy dolegliwościach związanych z dysfunkcją wątroby, tarczycy, żołądka, trzustki, pęcherza, pomaga przy bólach głowy, migrenach i bezpłodności.

Dzięki wyjątkowo silnej energii Mirosława Tomaszewska specjalizuje się w manewrowaniu nią na odległość w przypadku każdego schorzenia nieuwarunkowanego genetycznie. Jest znakomita w zdejmowaniu klątw, oczyszczaniu biopola i oczyszczaniu domów, także na odległość. Jest inicjatorką Ruchu Pomocy Matce Ziemi, Przyrodzie i Wodzie. Mirosława Tomaszewska ma również dar jasnowidzenia.

Umówienia tylko telefoniczne. Zabieg trwa 1,5 godziny. Kontakt: 42 681 84 79, 602 397 477.