Wielbiciele sztuk plastycznych będą mogli wziąć udział w zajęciach Akademii Twórczości, a 15 stycznia dzieciaki świętować będą Dzień Wikipedii. Wszystko to w bezpłatnej sali zabaw Port Łódź Junior.

Pierwsze pięć dni stycznia najmłodsi klienci Portu spędzą na szkoleniu Małych Agentów. Dzięki zajęciom z animatorami poprawią swoją kondycję fizyczną i będą mogli wziąć udział w prawdziwej misji detektywistycznej.

W Akademii Pana Kleksa (6-12 stycznia) maluchy wezmą udział w lekcjach bajkologii, fleksografii, bańkologii czy wierszologii - twórczych grach i zabawach przygotowanych przez animatorów Portu Łódź Junior.

Z okazji Dnia Wikipedii, który przypada 15 stycznia, najmłodsi klienci Portu Łódź wezmą udział w Wielkim Ekologiczno-Wiedzowym i Ogólnorozwojowym Turnieju.

W trzecim tygodniu stycznia czekać na dzieci czekać będą krzyżówki, rebusy i zagadki, dzięki którym każda mądra głowa zmądrzeje jeszcze bardziej.

Od 20 stycznia najmłodsi będą mogli doskonalić swoje zdolności manualne. Podczas zajęć z animatorami poznają techniki wykonywania wydzieranek i witraży. Będą miały również okazję wziąć udział w warsztatach muzycznych, w czasie których wyśpiewają wszystko, co im w duszy gra.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00.