Od kilku tygodni Port Łódź podpowiada paniom, jakie ubrania pasują do ich kształtów. Teraz trwa też konkurs, w którym kobiety mogą pochwalić się swoją figurą. Jak to zrobić?

Wystarczy wgrać swoje zdjęcie prezentujące całą sylwetkę w specjalną aplikację internetową znajdującą się na stronie www.portlodz.pl.

Brak odpowiedniej fotografii nikogo nie ogranicza – w weekendy w Atrium Portu Łódź (przy IKEA) czeka fotograf, który bezpłatnie wykona odpowiednie zdjęcie.

- Szukamy czterech kobiet, które chcą wesprzeć naszą akcję swoim wizerunkiem. Czeka na nie profesjonalna sesja zdjęciowa w idealnie dobranych do ich sylwetki stylizacjach. Zdjęcia laureatek pojawią się na billboardach w całym mieście, a ich nowy wizerunek na pewno przekona wszystkich, że kobiece kształty są piękne, zmysłowe i apetyczne, bez względu na rozmiar - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 lipca.

W pierwszym etapie konkursu liczą się głosy internautów. Panie z największym poparciem przejdą do drugiej tury, w której decyzja będzie należeć do jury.

- Czekamy na kobiety, które kochają siebie, albo dopiero uczą się w pełni akceptować swoją sylwetkę, z wszystkimi jej zaletami i mankamentami. Obiecujemy intensywną lekcję pewności siebie – dodaje Emilia Lange-Cichocka.

Nagrodami dla wszystkich pań, które przejdą do drugiego etapu w konkursie, są także bony na zakupy do Portu Łódź o wartości 200 zł. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej http://www.portlodz.pl.