Powstał on z przekształcenia Smart Banku oraz BIZ Banku, zachowując najlepsze opcje poprzedników, a także oferując nowe korzyści. Jeśli szukasz banku, w którym Twoje pieniądze będą bezpieczne, Ty nie będziesz ponosić żadnych opłat, a Twoje oszczędności będą mnożyć się same, oferta Nest Banku skierowana jest właśnie do Ciebie. Co możesz zyskać?

O Nest Banku słów kilka

O Nest Banku klienci usłyszeli wraz z końcem października – wówczas działalność zakończyli jego poprzednicy, a więc Smart Bank oraz BIZ Bank. Nowy - stary gracz na rynku skumulował najważniejsze zasady działania poprzednich banków, rozszerzając działalność o nowe, atrakcyjne zasady. Pod marką Nest Bank działają konta osobiste, konta oszczędnościowe, a także lokaty. Działalność banku opiera się przede wszystkim na trosce o rodzinę – dlatego jeśli masz dzieci, warto zarejestrować je w banku, by otrzymywać jeszcze więcej korzyści.

Nest Konto – wszystko pod kontrolą, bez żadnych opłat

Cenisz sobie mądre oszczędzanie na każdym kroku? Z Nest Bankiem to prostsze, niż kiedykolwiek dotąd. Otrzymujesz bowiem dostęp nie tylko do atrakcyjnych lokat oraz konta oszczędnościowego, ale przede wszystkim nie tracisz ani złotówki na prowadzeniu konta. Od samego początku, poprzez cały okres jego działania, konto nestbank jest zupełnie darmowe. Nie zapłacisz więc za otwarcie konta i jego prowadzenie, ani za wydanie oraz użytkowanie karty. Darmowe są także przelewy oraz korzystanie ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Takie konto to pierwszy krok do rozsądnego i korzystnego oszczędzania. Drugim jest konto oszczędnościowe – także w Nest Banku. Co oznacza to w praktyce?

Nest Rodzinne Oszczędności

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności to zupełna nowość na rynku bankowym, różniąca się znacznie od tego, z czym kojarzy się konto oszczędnościowe.

W tym przypadku najważniejszą rolę odgrywa czas, na jaki zdecydujemy się oszczędzać. Do wyboru jest 5, 10 oraz 15 lat. Oszczędzanie na takim koncie polega na regularnym, comiesięcznym wpłacaniu na konto zadeklarowanej na początku kwoty. Wpłacać możesz od 50 do 600 zł, w zależności od tego, jaki okres oszczędzania wybierzesz.

Jeśli przez 11 miesięcy w roku Twoje konto będzie regularnie zasilane zadeklarowaną kwotą, raz w roku otrzymasz za to premię. Jej wysokość jest uzależniona dodatkowo od dwóch czynników: tego, ile masz dzieci, a także na jak długo deklarujesz oszczędzanie na koncie. Jeśli chcesz zwiększyć wysokość premii, zarejestruj w banku swoje pociechy.

Nest Rodzinne Oszczędności tym różnią się od lokat, że nie ma w tym przypadku wysokiego oprocentowania – bonusem są coroczne premie za regularne wpłaty (nawet 30% przy 15-letnim okresie oszczędzania). W ciągu każdego roku możesz także przez jeden miesiąc nie wpłacić określonej kwoty. Wystarczy, że przez kolejne 12 miesięcy od utworzenia konta Nest Rodzinne Oszczędności kwota znajdująca się na koncie nie będzie mniejsza od sumy zadeklarowanych wpłat. To proste, bezpieczne i opłacalne oszczędzanie!

Regulamin promocji:

nestbank.pl/download/regulamin-nro-premia.pdf

Recenzja konta Nest Rodzinne Oszczędności:

tanie-konto.pl/nest-bank/rodzinne-oszczednosci/