W plebiscycie walczy 171 wydarzeń sportowych z całego kraju. Pośród nich jest też nasz półmaraton. Impreza została zgłoszona do konkursu przez czytelników portalu http://festiwalbiegowy.pl

Jest szansa na duże pieniądze, bo organizatorzy (hufiec ZHP Pabianice) mogą wygrać 100.000 zł na przygotowanie kolejnej imprezy.

Pomysłodawcy plebiscytu zdradzają, że nasz bieg jest w czołówce (czytaj TUTAJ).

Pabianicki bieg jest numerem „116” na liście. Głosować na to wydarzenie można poprzez internetowy formularz, albo wysyłając SMS o treści BIEG.116 na numer 70120 (koszt: 0,62 zł brutto).

Głos można też oddać za pośrednictwem strony internetowej festiwalbiegowy.pl w zakładce Biegowe Wydarzenie Roku http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/biegowe-wydarzenie-i-dziennikarz-roku-oddaj-glos-na-swoich-faworytow#.U6F8N1R_tMw

Wśród osób, które oddadzą głosy, zostanie rozlosowanych 20 voucherów na zakup sprzętu sportowego o wartości 500 zł w sklepie internetowym.

Nagrody dla głosujących i organizatorów biegów zostaną wręczone podczas uroczystej gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój, 5 września.

Głosowanie trwa do 3 września do godz. 12.00.