Urząd był czynny w godzinach 9.00 – 13.00.
Dla podatników przygotowano punkty informacyjne z zakresu:
- podatku dochodowego od osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej,
- podatku dochodowego od osób prowadzących działalność gospodarczą,
- podatku VAT,
- podatku od spadków, darowizn i czynności cywilnoprawnych,
- rachunkowości podatkowej (łącznie z obsługą na stanowisku kasowym),
- ewidencji, identyfikacji i rejestracji – NIP.

Tego dnia w urzędzie można było złożyć wszelkie dokumenty, a także uzyskać niezbędne informacje i pomoc w wypełnieniu zeznania rocznego PIT.

24 kwietnia 2010 r. wszystkie urzędy skarbowe w województwie łódzkim pracować będą w godzinach od 9.00 do 13.00.
Punkt przyjmowania zeznań podatkowych dla podatników z całego województwa uruchomiony został w Izbie Skarbowej w Łodzi w godzinach 8.00 – 16.00.
Ponadto w Izbie Skarbowej w Łodzi uruchomione zostało stanowisko komputerowe, przy użyciu którego podatnicy mają możliwość złożenia zeznania podatkowego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej e-deklaracje.
Pracownicy Izby Skarbowej będą dyżurowali również przy telefonach (42) 25-47-313, 25-47-324, 25-47-333.

Wszystkie urzędy skarbowe w woj. łódzkim w terminie 26 kwietnia – 30 kwietnia 2010 roku przyjmują zeznania podatkowe i udzielają wszelkich informacji w zakresie wypełniania PIT do godz. 18.00, z zachowaniem stałych godzin otwarcia urzędów.

www.szybkipit.onet.pl
to adres uruchomionej przez Ministerstwo Finansów specjalnej strony internetowej, która jest kompendium wiedzy na temat składania i rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Znajdują się tu formularze podatkowe, broszury informacyjne i wszystkie niezbędne informacje, które mają pomóc podatnikom.