Komunikat Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad:

Na DK12 w Poniatowie (między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem), na blisko 1,5-kilometrowym odcinku do godziny 15.00 uzupełniane będą ubytki, co wiąże się z koniecznością zamknięcia jednego pasa jezdni. Ruch w czasie prowadzonych robót będzie odbywał się wahadłowo i kierowany będzie ręcznie przez naszych pracowników. W związku z dużym jego natężeniem, w miejscu prowadzonych prac należy spodziewać się co najmniej kilkunastominutowych postojów.   

W Paradyżu na drodze krajowej nr 74 z Sulejowa do Kielc także będzie wprowadzony w kilku miejscach ruch wahadłowy. Ma to związek z koniecznością przycięcia gałęzi drzew rosnących w sąsiedztwie drogi. Również w tym przypadku ruch będzie kierowany ręcznie. Te prace powinny zakończyć się około godziny 14.00.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć kierowcy podróżujący tzw. starą trasą z Łodzi do Piotrkowa Trybunalskiego. Prace związane z uzupełnianiem ubytków prowadzone są dziś w Głuchowie w miejscu zjazdu z DK nr 1 na drogę 91 na odcinku około 1.200 metrów.