W programie urodzinowych atrakcji znajdą się także filmowe postacie z bajek. W urodzinowym repertuarze kina Helios każdy Widz z pewnością znajdzie interesującą propozycję dla siebie, bez względu na wiek. Wybierać będzie można spośród najnowszych premier filmowych, wesołych animacji oraz najlepszego polskiego kina! Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów - za dowolny seans wszyscy Widzowie zapłacą tylko 16,90 złotych (do biletów na seanse 3D należy doliczyć opłatę za okulary).

W tym wyjątkowym dniu kino Helios zachęca także do wzięcia udziału w konkursie internetowym! Do wygrania elektryczne hulajnogi i vouchery na biżuterię. Co trzeba zrobić, aby wygrać? 

1) Złóż życzenia z okazji 1 urodzin kina

2) Wypełnij formularz konkursowy i załącz bilet z dowolnego seansu zakupionego w kinie Helios w Pabianicach w dn. 29.09-13.10.2020 oraz zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział, jeśli jesteś niepełnoletni. 

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ

Więcej szczegółów i regulamin konkursu TUTAJ                                                                                                                                                                                                            

Kino Helios w Pabianicach w sobotę to pozycja obowiązkowa! Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i kinowych nowości. Zapowiada się filmowy dzień pełen niespodzianek - zapraszamy do wspólnego świętowania!