W połowie kwietnia Donald Tusk zaapelował do Polaków: „Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską”.

- Jestem przekonany, że powiat pabianicki, tak jak w czasie niedawnej wizyty Donalda Tuska w naszym mieście, pokaże się bardzo licznie i z wielkim zaangażowaniem weźmie udział w tej manifestacji. Zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców, do wszystkich pabianickich środowisk politycznych szeroko rozumianej opozycji demokratycznej – od lewicy po prawą stronę sceny politycznej – do wszystkich tych, którzy nie chcą już fatalnych rządów PiSu i oczekują realnej zmiany, by wspólnie z nami poszli w marszu. Jesteśmy za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską. Pokażemy to w niedzielę 4 czerwca mówi Krzysztof Habura.

Z powiatu pabianickiego jedzie co najmniej 7 pełnych autokarów. Zapisy nadal trwają, dopinamy ostatnie szczegóły organizacyjne. Wydarzenie cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem, co potwierdza tylko, że pabianiczanie chcą zmiany informuje Dawid Zakrzewski, koordynator powiatowy akcji.

Zapraszamy mieszkańców powiatu pabianickiego do udziału w marszu. Zapisy pod telefonem: 662-755-711, mail: pabianice.po@gmail.com