Pani prezydent Hanna Zdanowska popiera mnie w najbliższych wyborach. Dla mnie wsparcie takiego cenionego samorządowca jest bardzo ważne- mówił Krzysztof Habura, kandydat KO do sejmu.

Przed konferencją, która odbyła się na Lewitynie Krzysztof Habura wraz z prezydent Łodzi spacerowali po ulicach Pabianic i rozmawiali z mieszkańcami. Zachęcali ich do udziału w wyborach i oddania swojego głosu na numer 4 z listy Koalicji Obywatelskiej, czyli Krzysztofa Haburę.

Habura przypomniał podczas konferencji, jak ważne są dla Polski fundusze pozyskiwane z Unii Europejskiej, a które w tej chwili są blokowane. Aby znów były one nam wypłacane, wystarczy przywrócić w Polsce praworządność. Będzie to możliwe po wprowadzeniu zmian po październikowych wyborach.

Wspieram fantastycznego samorządowca, którego znam od wielu, wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Jest człowiekiem czynu, który chce zmieniać swoją małą ojczyznę - mówiła Zdanowska- Zależy nam żeby wśród tych, którzy zasiądą w ławach poselskich, znaleźli się samorządowcy. Oni doskonale znają te małe ojczyzny i wiedzą, jak ważna jest praca dla lokalnych społeczności.

Moim kandydatem do parlamentu jest Krzysztof Habura, nigdy mnie nie zawiódł i również Państwa nie zawiedzie. Będzie waszym głosem w parlamencie walczącym o wasze sprawy - dodała na zakończenie konferencji prezydent Łodzi.