Nie będzie: „Rewitalizacja terenów zielonych i ciągu pieszo-jezdnych w Osiedlu 1000-lecia”. Ale przeszedł wniosek: „Modernizacja boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 17”. 

Na tak „Pole do minigolfa miejscem rekreacji bez barier” na terenie MOSiR, na nie „Budowa placu zabaw dla dzieci – róg ulic Żelazna i Karniszewicka”.

Na tak: „Wyposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Pabianicach w sprzęt ratowniczy i szkoleniowy”, a na nie: „Siłownia zewnętrzna w parku im. Słowackiego”.

Na tak: „EDUPARK - utworzenie terenu zielonego przy Szkole Podstawowej nr 13 wraz z mini miasteczkiem ruchu”, a na nie: „System koszy na psie odchody rozmieszczone w całym mieście, czyli Psia Stacja ARES”.

Czyżby nasz budżet obywatelski był budżetem ratuszowym? W większości wybrano projekty nie te, które zgłosili zwykli mieszkańcy, ale te poprawiające funkcjonowanie np. szkół, klubów sportowych.

Wszystkie informacje o projektach z budżetu obywatelskiego znajdziesz tutaj:

http://ngo.um.pabianice.pl/aktualnosci/3540701-lista-wnioskow-zakwalifikowanych-i-niezakwalifikowanych-do-glosowania-w-budzecie-obywatelskim/