Na wycieczkę z prezydentem Pabianic Grzegorzem Mackiewiczem i Bogumiłą Matusiak - olimpijką, legendą kobiecego kolarstwa, 25-krotną mistrzynią Polski w kolarstwie szosowym pojadą w tym roku.

- Termin i trasa do ustalenia. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w licytacji – napisali pomysłodawcy.

Licytacja ruszyła dziś o godz. 17.00. Cena wywoławcza wynosi 100 złotych.

Na licytacjach wystawianych przez pabianickich sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest coraz więcej ciekawych przedmiotów. Pojawiły się m.in. gadżety 29. finału WOŚP, w tym kubek termiczny, który licytuje już kilka osób. Są też koszulki w różnych rozmiarach, kalendarze i poduszki.

Wystawiono również 2 obrazy ufundowane przez Concept Store. Jeden z nich jest autorstwa Magdaleny Smolińskiej. Obraz to olej na płótnie o wymiarach 120 na 60 cm. Inspirowany jest obrazem „Kobiety Picassa”. Drugi z obrazów to „Zagubione-konik na biegunach” namalowany przez S. Roelle.

- Obraz nawiązuje do zapomnianych dziecięcych marzeń i mglistych wspomnień, które giną jak dym w wietrze upływających lat. Zachęcamy do licytacji – mówią właściciele sklepu.

W piątek o godz. 20.00 cena pierwszego obrazu wynosi 200 zł, a drugiego 103,50 zł.

Obecnie najwyższą kwotę licytujący oferują za sesję zdjęciową z trabantem razem z przejażdżką oraz za voucher o wartości 500 złotych na nadawanie paczek w DPD. Obie te rzeczy wyceniono jak dotąd na 425 złotych.

Co jeszcze można licytować zobaczysz TUTAJ.