Dziś o godzinie 16.45 wszyscy zaproszeni goście zbiorą się przed Urzędem Miejskim, gdzie stanie wystawa plenerowa z historią drużyny. O godzinie 17.15 z ulicy Kościuszki rusza przemarsz prowadzony przez Orkiestrę Dętą ZHP OSP Uniejów. Przemarsz przejdzie na Stary Rynek gdzie, jeżeli pogoda na to pozwoli, zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie z drona, a w niebo zostaną puszczone balony. Na Starym Rynku odbędzie się ognisko harcerskie, a tuż po nim wszyscy goście przejdą do Zespołu Szkół nr 3, do harcerskiej kawiarenki, gdzie zostaną wręczone podziękowania oraz wystąpi zespół harcerski z Łodzi Górnej - Dlaczego Nie.

W czasie przemarszu nieprzejezdny będzie prawy pas ulicy Zamkowej na odcinku od ul. Kościuszki do Starego Rynku. Kursowanie autobusów będzie dostosowane do bieżących warunków ruchu drogowego i poleceń osób kierujących ruchem. Utrudnienia mogą dotyczyć w szczególności linii "6", "D", "T" i "Z41".

W sobotę w jednym z pomieszczeń muzeum będzie dostępna w godzinach 12.00-17.00 wystawa o drużynie.

W niedzielę będzie apel pamięci pod pomnikiem Szarych Szeregów, a następnie goście przejdą do grobów oddać honory przy grobach harcerzy z 3. PDH "Czarnej Trójki".