W konkursie trzeba wymyślić hasło promujące komunikację miejską w Pabianicach. Druga nagroda to półroczny bilet na wszystkie linie, a trzecia nagroda - 3-miesięczny bilet. Dodatkowo będzie 30 nagród pocieszenia.

- Hasło powinno być ciekawe, wesołe i swoją treścią może nawiązywać do tematu projektu, czyli poprawy jakości usług transportowych w Pabianicach oraz do naszego logo wesołego autobusu – wyjaśnia Jarosław Cichosz.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać na kuponie hasło reklamowe, wypełnić kupon i przynieść do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego przy ul. Zamkowej 16 lub przesłać Internetem na adres e-mail: komunikacja@komunikacja.pabianice.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS. Można też wypełnić ankietę na stronie: www.komunikacja.pabianice.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 lipca. Rozstrzygnięcie konkursu 29 lipca. Wyniki ogłoszone zostaną w prasie i w Internecie.

Urząd Miejski w Pabianicach w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego, ogłasza konkurs na hasło reklamowe, promujące podróżowanie komunikacją miejską.