Do skrzynek na listy mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej trafiły ankiety dotyczące czystości w klatkach schodowych, przed blokami i na placach zabaw.

- Skoro ankiety są anonimowe, dlaczego widnieją na nich numery? - zwrócił uwagę jeden z mieszkańców bloku przy ul. Łaskiej 42.

- Jest to numer statystyczny, służący jedynie do podliczenia dostarczonych do spółdzielni ankiet i zapobiegający ich ewentualnemu kopiowaniu - wyjaśnia Sławomir Urbańczyk, rzecznik PSM.

W kwestionariuszach jest m.in. pytanie o to, jak mieszkańcy oceniają czystość w klatkach schodowych (skala od 1 do 10) i utrzymanie zieleni (skala od 1 do 10).

- Chcemy sprawdzić, czy pabianiczanie są zadowoleni z pracy naszych gospodarzy, hydraulików i elektryków – wyjaśnia Maciej Przybylski, prezes PSM.

W ankietach jest również miejsce na wpisanie imienia i nazwiska pracownika spółdzielni, którego chcielibyśmy wyróżnić.

Wypełnione kwestionariusze można składać w jednej z administracji PSM, w Biurze Obsługi Mieszkańców spółdzielni (ul. Zamkowa 42/44) lub w portierni w Dziale Gospodarki Remontowej przy ul. Śniadeckiego 10. Mamy na to czas do 10 listopada.