Wszyscy, którzy mają pytania dotyczące rozliczeń ciepła, mogą skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Spotkania w ramach akcji „Gorrrący tydzień” potrwają 7 dni, od 2 do 8 listopada. Konsultanci będą czekać na mieszkańców także w sobotę i niedzielę.

Specjaliści będą czekać na zainteresowanych w siedzibie Spółdzielni i Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Zamkowej 42-44, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-14.00. Oprócz ogólnie dostępnego punktu informacyjnego, zorganizowane zostaną także indywidualne konsultacje.

- Każdy chętny będzie mógł telefonicznie umówić się na wybraną przez siebie godzinę. Indywidualne spotkania mają przede wszystkim służyć osobom, które nie mogą lub nie chcą czekać w kolejce – mówi Sławomir Urbańczyk z PSM.

Akcja odbywa się już po raz drugi. W ubiegłym roku podczas „Gorrrącego tygodnia” pytania o ciepło miało 1.056 mieszkańców. Biuro Obsługi Mieszkańców przyjęło 643 osoby, a 413 otrzymało wyjaśnienia w administracjach. Konsultanci odebrali 341 telefonów, a 85 osób skorzystało z konsultacji indywidualnych. W wyniku spotkań, mieszkańcy złożyli 38 wniosków o zamontowanie podzielników.

- Sposób obsługi zaproponowany w ramach „Gorrrącego Tygodnia” spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, dlatego będzie on kontynuowany – tłumaczy Sławomir Urbańczyk z PSM.