Do godziny 14.00 boiska są zarezerwowane dla dzieci ze szkoły. W soboty i niedziele obiekt jest otwarty dla wszystkich w godz. 10.00 – 17.00. To nic nie kosztuje.
- Za wejście na boisko, korzystanie z szatni i natrysków zawodnicy nie zapłacą ani grosza - mówi kierownik obiektu Włodzimierz Stawicki. - Od nowego roku, po przekazaniu pieniędzy z miasta na utrzymanie boisk, będzie też włączane oświetlenie. Wtedy będzie można grać do godz. 22.00.
Z nowym rokiem ustalony zostanie grafik dla grup zorganizowanych.
Dzieci i młodzież tworzą już drużyny i rozgrywają między sobą mecze piłkarskie. W trakcie roku odbywać się będą na boiskach rozgrywki szkolne, turnieje i zawody dla dzieci, młodzieży, dorosłych.
Każdy, kto chce zagrać na Orliku, musi zgłosić się do Włodzimierza Stawickiego, tel. 601 811 321, e-mail stawicki1@poczta.onet.pl.

W Pabianicach działa już liga Playarena.pl, w której startuje aż 29 zespołów. Drużyny umawiają się na rozegranie meczu przez Internet. Playarena.pl to największe i niezależne rozgrywki ligowe w kraju. W drużynach mogą występować wszyscy. Mecze w naszym mieście rozgrywane są na boisku ZS nr 2 przy św. Jana i od soboty na kompleksie sportowym Orlik w SP nr 3.

To tutaj Jamajka przegrała z Bolszewikami 18:22, Husaria wygrała z proSto! 7:6, a Violent Team wygrał 25:7 z Polish Whiski CF. W tabeli prowadzi FC Korona z dorobkiem przed Husarią.

Jamajka: Jacek Stępiński, Sebastian Stępiński, Mateusz Okrojek, Mateusz Boik, Norbert Wojna, Maksymilian Szplit.

Bolszewiki: Adrian Wiśniewski, Kamil Walczak, Damian Wartelski, Wojciech Magier, Patryk Olszewski.

ProSto!: Norbert Cywiński, Kuba Rozwandowicz, Mateusz Niewiadomski, Michał Kukulski, Damian Chmielewski, Damian Rzeźniczak, Michał Kędzia, Sebastian Wiśniewski, Damian Dobrosz.

Husaria: Daniel Jarzyński, Dawid Kubasiewicz, Łukasz Barski, Kamil Kita, Szymon Kowalewski, Bartek Śpionek, Sebastian Zajda, Patryk Leks, Łukasz Witkowski.


Polish Whisky CF: Damian Hauk, Damian Dworowski, Adrian Knop, Sebastian Taborowski, Marcin Krzemiński, Bartek Kaczmarek, Dominik Chorąży.

Violent Team: Dawid Wojciechowski, Adrian Olszewski, Patryk Olszewski, Mariusz Pabich, Sebastian Kryściński, Marcin Berner, Michał Agata.