Do 31 sierpnia nowe chodniki mają być ułożone na ulicach: Dolna (przy blokach), Mokra (od przedszkola do Smugowej) i Grota-Roweckiego (od świateł do szkoły - chodnik i ścieżka rowerowa).

Do 31 sierpnia skończą się prace przy ulicy Ossowskiego 47/49. Tutaj przy bloku zostanie ułożony parking, a chodnik z kostki brukowej będzie bliżej bloku. To wspólna inwestycja spółdzielni mieszkaniowej i Urzędu Miejskiego.

Do 31 sierpnia zostanie obniżony wjazd na chodnik ulicy Zamkowej przy „jamniku” (będą wyjmować krawężniki i tworzyć miejsca parkingowe). Powodem remontu tego odcinka jest parking. Niestety, staną tutaj też parkomaty, bo jest to strefa płatnego parkowania.

Do 17 października chodniki mają być ułożone na ulicach: Żeromskiego (od Zamkowej do nr. 5), Poniatowskiego (przy szkole), Jana Pawła II (od Bardowskiego do SP 13).

Nie widomo, kiedy rozpocznie się remont parkingu od SP 3 do Mokrej, remont chodnika na Piotra Skargi oraz układanie nawierzchni na Orzechowej i Willowej. 

- Ogłosiliśmy przetargi, ale nikt się nie zgłosił lub zaproponowane ceny mocno przekraczały naszą wycenę. Dlatego przetargi na roboty drogowe ogłaszamy jeszcze raz - informuje wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz.