Po raz pierwszy będzie w Pabianicach impreza, na której można porozmawiać z fachowcami o ślubie, weselu i przygotowaniach.  

- Projekt Ślub to wspólna inicjatywa kobiet mających duszę artystyczną i chęć do działań twórczych. Jest nas sześć – wyjaśnia Monika Kubiaczyk-Cygan, artystka plastyk. 

- Każda z nas to fachowiec w swojej dziedzinie – dodaje Gabriela Pawlak, właścicielka salonu fryzjerskiego Gabi przy Powstańców Warszawy. - Będzie można skonsultować swoje pomysły, podpytać o szczegóły.

13 kwietnia w niedzielę o godz. 17.00 w hotelu Piemont przy ul. Kilińskiego 25 rozpocznie się Projekt Ślub. Podczas imprezy zobaczymy pokaz mody ślubnej. Będą wszystkie dodatki związane z najważniejszym wydarzeniem w życiu kobiety i... mężczyzny. Organizatorzy to: Hotel Piemont - organizacja wesel, Salon Gabi - fryzury ślubne, R&R Kopias - salon sukien ślubnych, Studio Mini Forma - galanteria papiernicza, Salsa Picante - pokaz pierwszego tańca, Make Up Artist Emilia Więclewska - makijaż ślubny.

- Naszym celem jest pokazanie najnowszych trendów ślubnych na najwyższym poziomie, aby pabianiczanie zapoznali się z usługami lokalnych firm – dodaje pani Monika.

Będzie prezentację ksiąg pamiątkowych i zaproszeń. Ciekawostką będzie blok o modzie ślubnej męskiej firmy Pawo i blok o bieliźnie przygotowany przez firmę Corin. Na zamkniecie odbędzie się pokaz ekskluzywnej odzieży firmy MonAmie i niespodzianka dla przybyłych przyszłych nowożeńców.

Wstęp bezpłatny.