Urodzona w Hawanie na Kubie Maria Vadia miała 10 lat, gdy razem z rodziną uciekła do Miami, aby uwolnić się od reżimu komunistycznego w jej ojczystym kraju. Była tzw. niedzielną katoliczką. Po wyjściu za mąż za bogatego mężczyznę, jej życie zdominował materializm. Pośród tego wszystkiego, co oferował jej świat, odczuwała potrzebę czegoś więcej. W pewnym momencie życia nastąpił przełom, który zapoczątkował jej nowe spojrzenie na sprawy wiary i relacje z Bogiem.

Działając w Katolickiej Odnowie Charyzmatycznej w archidiecezji Miami, Maria naucza na licznych konferencjach i podróżuje po całym świecie, m.in. po Ameryce, Karaibach, Malcie, Ghanie, Ugandzie, Tanzanii, Zimbabwe, Indonezji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Indiach, Włoszech i Polsce.

Jest założycielką oddziału Magnificat w Miami, „Jezus jest Panem” - posługi dla kobiet katolickich, jest również związana z Domem Chwały w Miami, będącym schronieniem dla ofiar handlu ludźmi. Jest też założycielką fundacji Chwała Boża.

Na spotkaniach z nią ludzie doznają cudów. Jak czytamy w wywiadzie, który Vadia udzieliła portalowi Fronda.pl: "(...) Jezus jest uosobieniem Bożej chwały. Kiedy ona zstępuje i objawia się pośród nas, wszystko jest możliwe, wszystko zostaje przemienione. (...) Były też cuda dotyczące finansów. Na spotkaniu znajdowała się osoba, która doświadczyła anulowania długów.  Otrzymałam dla niej słowo poznania o darowaniu jej długu i później dowiedziałam się, że został on w całości unieważniony. To cud. Podczas uwielbienia miałam też słowo poznania, że pieniądze będą dostarczone kilku osobom obecnym na spotkaniu, którym zalegano z należną im zapłatą. Tak więc ogłosiłam, że ich pieniądze nadchodzą i w ciągu 26 godzin siedmiu osobom zwrócono zaległości".

Maria Vadia przyjedzie do Pabianic. Pabianiczanie będą się mogli z nią spotkać 3 marca w auli św. Anny przy parafii św. Mateusza. Koszt wzięcia udziału w tym całodziennym wydarzeniu to 50 zł.

Wspólnota Dobrego Pasterza działająca przy parafii św. Mateusza zaprasza na spotkanie z Marią. Potrzebne informacje i formularz zapisu na stronie www.dobrypasterz.online lub telefonicznie 576 330 540.