Na ten dzień czekali wszyscy miłośnicy czekolady. W południe otwarta została smakownia czekolady „Chocolatte”. W miejscu po legendarnym Jazz Bass Cafe urządzili się Monika i Michał Szerfflowie. Jak przyznają – z pasji i miłości do czekolady.

- Jesteśmy czekoladożercami. My uwielbiamy czekoladę, nasza córką ją uwielbia. A takiego miejsca w Pabianicach jeszcze nie było – mówi z uśmiechem właściciel.

Na otwarciu na 50 pierwszych gości czeka darmowa degustacja gęstej słodkości – belgijskiej czekolady na gorąco. Dodatkowo, dziś wszyscy spróbują czekolad, kaw i herbat za połowę ceny.

Na co jeszcze warto tu przyjść?

- Mamy też hiszpańskie czekolady smakowe oraz lody i desery lodowe. Warto spróbować brytyjskiego deseru „knickerbocker glory”, czyli lodów z pistacjami i sokami – poleca Michał.

Zjemy tu też domowe ciasta, praliny i słodycze sprowadzone zza granicy.

Czekoladziarnia wkrótce stanie się też miejscem na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

- Jak dopniemy już kwestię związaną z koncesją, wówczas w sprzedaży będziemy mieć też importowane piwa i wina z różnych zakątków świata – zapowiadają właściciele.

"Chocolatte" znajduje się pod adresem: ul. Warszawska 43 (przy skrzyżowaniu z 3 Maja).

Uwaga, konkurs. Dla Czytelników Życia Pabianic mamy do wygrania dwa vouchery, każdy o wartości 25 zł do „Chocolatte”. Jak wejść w ich posiadanie? Wystarczy wysłać e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl i dokończyć zdanie: „Życie bez czekolady jest jak…”. Autorów dwóch najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy voucherami. Czekamy do czwartku (14 czerwca) do godziny 12.00.

Konkurs rozstrzygnięty, zwycięzcy otrzymali informację o wygranej na swoje skyrznki mailowe. Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia!