Głosowanie trwa jeszcze do środy. Nasze miasto walczy w Turnieju miast o zwycięstwo. Do wygrania jest nawet 200.000 zł na kampanie promocyjne miasta w serwisach Zumi i Onet. Druga nagroda to 100.000 zł, a trzecia – 50.000 zł.

Obecnie Pabianice są na 62. miejscu z 635 głosami. 

W konkursie walczy 335 miast powiatowych. Wszystkie mają równe szanse, bo organizatorzy liczą głosy proporcjonalnie do liczby mieszkańców miasta.

Organizatorzy – Zumi i Onet przewidzieli też nagrody dodatkowe. Miasto, które uzbiera najwięcej głosów, zostanie nagrodzone kampanią wartą 50.000 zł. Natomiast cztery miasta, które zostaną wybrane przez internautów, jako: ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo lub bezpieczne, otrzymają 5.000 na promocję.

Głosować można do 25 listopada. Trwa też plebiscyt na ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo lub bezpieczne miasto. Głosowanie także zakończy się 25 listopada.

Zagłosować można na stronie http://turniejmiast.zumi.pl/

Jak głosować?

Głosować można za pomocą przycisku Głosuj, jednocześnie podając swój adres e-mail. Głos uważa się za ważny w momencie, gdy Użytkownik potwierdzi link aktywujący, wysłany na jego adres e-mail. W tracie trwania Konkursu jeden Użytkownik może zagłosować raz  z jednego adresu email na jedno miasto. Użytkownik może oddać jeden głos w każdej z czterech dodatkowych kategorii, poprzez wybranie wskazanego miasta z listy.