Pabianice znów biorą udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Poprzednie dwie edycje zakończyły się dla naszego miasta sukcesem. Jak będzie tym razem?

Aby oddać głos w konkursie, należy wejść w LINK. Głosowanie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Polega ono na obejrzeniu filmu wybranej lokalizacji (spośród filmów wybranych przez jury konkursowe) oraz kliknięciu opcji „GŁOSUJ”. W przypadku głosowania przez stronę internetową oddanie każdego głosu będzie dodatkowo wymagać weryfikacji głosu poprzez mechanizm Captcha (wpisanie kodu).

Każda osoba może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie lokalizację, w szczególności zabronione jest jednoczesne oddawanie głosu w jednym dniu poprzez stronę internetową oraz aplikację mobilną.

20 lokalizacji z największą liczbą głosów wygra Podwórko Talentów NIVEA. To trzy strefy podwórek talentów Nivea: aktywna, naukowa i artystyczna, kształtować będą aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność.