Eksperci z Pabianic zostali zaproszeni do udziału i współtworzenia Europejskiego Forum Gospodarczego, które odbywa się 28 września w DoubleTree by Hilton Hotel Łódź.
 
- Nasze wystąpienia zostaną zaprezentowane w panelu pt. „Ekonomia społeczna w kontekście wyzwań zmian demograficznych w Polsce. Wymiar społeczny i biznesowy” - informuje Witek Buraczyński.
 
Prelekcje dotyczą tego, w jaki sposób miasta i przedsiębiorstwa mogą przygotować się do zmian demograficznych. Ich celem jest zainspirowanie do spojrzenia wielowymiarowego na zagadnienia związane z budowaniem oferty oraz definiowaniem nowych grup docelowych w kontekście starzejącego się społeczeństwa. Zmiany zostaną przedstawione z trzech głównych perspektyw: międzynarodowej, kraju, miasta oraz organizacji. Z ramienia Solver Doradztwo Biznesowe oraz HRP wystąpią: Witold Buraczyński, Justyna Kliombka-Jarzyna, Patrycja Woszczyk.
 
Start panelu 28 września o godzinie 15.30. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa i aktywnych dyskusji kuluarowych. Szczegóły dostępne na http://forum.lodzkie.pl/agenda-2/. Rejestracja i uczestnictwo jest bezpłatne.  Więcej informacji o panelu http://mail.stunning-mail.pl/p/9yp542jor1/02holyq3dp/