Niebawem w naszych skrzynkach pocztowych pojawią się kupony rabatowe, które będzie można wykorzystać w pabianickich sklepach.

- Idea Lokalnych Kuponów powstała po to, by wspierać lokalny biznes, a jednocześnie zapewnić mieszkańcom atrakcyjne oferty w punktach handlowych i usługowych – zapewnia Kamil Galas, koordynator projektu.

Co miesiąc w naszych skrzynkach pocztowych pojawią się gazetki z kuponami promocyjnymi, propozycjami zniżek i rabatów, z jakich można skorzystać u lokalnych przedsiębiorców. Internauci natomiast będą mogli śledzić gorące oferty na stronie internetowej www.lokalnekupony.pl

- Dzięki tej inicjatywie miejscowe firmy oferujące rabaty mają szansę w walce o pozyskanie klienta z centrami handlowymi czy dużymi sklepami sieciowymi – dodaje Gulas. - Chcemy zachęcić ludzi, by nie wyjeżdżali na zakupy do dużych aglomeracji, lecz korzystali z ofert miejscowych firm, bo przecież one też oferują atrakcyjne rabaty

W gazetce znajdziemy promocje aktualne dostępne w sklepach, jak również specjalne promocje przygotowane dla posiadaczy kuponów.

Pierwszych gazetek możemy spodziewać się w listopadzie.