Obecnie mamy połączenia regularne do Dublina, East Midlands, Kopenhagi, Liverpoolu i Londynu. Niedawno ogłoszono również połączenia czarterowe na Kos i Korfu.

Tam, gdzie nie uda nam się dolecieć z Lublinka, możemy próbować z lotniska w Modlinie. Po 17 stycznia zawiezie nas na nie nowoczesny autobus z dworca Łódź Kaliska. Połączenie autobusowe Łódź Kaliska – Warszawa – Młociny - lotnisko Warszawa-Modlin organizuje firma ModlinBus. Autobus z Łodzi odjeżdżać będzie 3 razy dziennie (5.15, 10.00, 16.30) przez 7 dni w tygodniu. W ciągu 2,5 godziny dotrzemy na lotnisko klimatyzowanym autobusem z bezpłatnym Wi-Fi. A z Modlina już bezpośrednio możemy tanio dolecieć do wielu miast w Europie.

W grudniu łódzcy radni dyskutowali o możliwości pozyskania nowych połączeń. Lublinek czeka na ich decyzje, związane z dołączeniem nowego przewoźnika oraz z ewentualnymi połączeniami do Rzymu, Paryża, Mediolanu, Dortmundu oraz lotami na wschód. Dział marketingu łódzkiego lotniska liczy, że już za ok. 2 tygodnie będzie mógł oficjalnie ogłosić dobre wieści.