Dziś rozpocznie się Euro 2016. Mecz otwierający mistrzostwa zacznie się o godz. 21.00. Francuzi, gospodarze imprezy zmierzą się na boisku z reprezentacją Rumunii. 

Uroczystość otwarcia i późniejsze mecze będzie można obejrzeć w pabianickich pubach. Na dzisiejszy wieczór można jeszcze rezerwować stoliki wStrefie Piwa na Lewitynie. Tu będzie 100 miejsc siedzących i dodatkowe stojące. Za rezerwację stolików pobierana jest opłata 12 zł od osoby. Kwota ta jest w całości do wykorzystania w barze.

Na Lewitynie będzie można obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw. 

W Zielonej Górce dla kibiców będzie przeznaczone całe piętro. Właściciele baru przy Zielonej 8 właśnie montują sprzęt na dzisiejszy wieczór. Jeśli wszystko zadziała, obejrzymy tam pierwszy mecz. Tu też są jeszcze wolne stoliki. 

- Wykupiliśmy licencję na wszystkie mecze, więc jeśli tylko będą chętni, będziemy je włączać - mówi Jędrzej Lewandowski z Zielonej Górki. 

Barwiarnia (ul. Grobelna 4) czeka na fanów piłki nożnej już od dzisiejszego wieczora. To autoryzowany punkt. Będzie tu można obejrzeć wszystkie mecze. Wstęp kosztuje 20 zł, ale kwota  w całości jest do wykorzystania w barze. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Mecze będą transmitowane na dużym telewizorze i na projektorze. 

W Barwiarni będzie 40 miejsc siedzących i dodatkowe stojące. 

Na dzisiejszy wieczór są jeszcze miejsca w Domu Tkacza przy św. Jana. Tam obejrzymy mecze naszej reprezentacji i finał Euro. Rezerwacja stolika jest bezpłatna.

Ci, którzy nie przepadają za piłką nożną, mogą odwiedzić Kiosk (ul. Warszawska) albo Piętro Niżej (ul. 20 Stycznia). Tam mecze nie będą transmitowane.