Jak czytamy na stronie KPP Pabianice: W piątek w Warszawie na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się centralne obchody Święta Policji. Podczas ceremonii wręczono nagrody tegorocznym laureatom ogólnopolskiego konkursu ,,Policjant, który mi pomógł”. W gronie uhonorowanych był nasz policjant. To sierżant sztabowy Artur Fraszka z Komisariatu Policji w Konstantynowie Łódzkim. Dzielnicowy z rąk komendanta głównego policji nadinsp. Jarosława Szymczyka oraz zastępcy komendanta głównego policji nadinsp. Jana Lacha odebrał statuetkę oraz  list gratulacyjny.  

Funkcjonariusz pomógł mieszkance Konstantynowa Łódzkiego, dotkniętej przemocą domową. Wykazując się ogromnym zaangażowaniem, empatią, chęcią pomocy i determinacją, okazał się dla niej...aniołem dobroci. Jej słowa w nadesłanym do konkursu liście niesamowicie poruszają.

,,(…) Doświadczyłam przemocy psychicznej, która zabrała mi godność i poczucie wartości. (…) Wszystkie dni zaczynały się i kończyły płaczem z bezsilności i bezradności. (…) Sytuacja zmieniła się, gdy sprawą zajął się dzielnicowy Artur Fraszka. (…) To dzięki dobrej współpracy z dzielnicowym w moim domu nie doszło do tragedii. Jego postawa zmieniła moje myślenie i zmobilizowała do dojrzałego i konsekwentnego działania. (…) Moje życie unormowało się i wraz z córką cieszymy się spokojem (…)”.