Aż 22 zawodników reprezentowało na macie najstarszy pabianicki klub. Dwunastu z nich wróciło do domu z medalami. Kto stawał na podium?

Wśród dzieciaków złoty medal zdobył Lucjan Popecki (66 kg). Trzech atletów wywalczyło srebrne medale:  Aleksander Jagusiak (32 kg), Norbert Osiczak (38 kg) i Dominik Drzewiecki (53 kg). Z brązowego medalu cieszył się Norayr  Harutyunyan (47 kg). Miejsce poza podium zajął Aleksander Muszyński (38 kg).

W kategorii młodzików srebro zdobyli Kasjan Wlazłowicz (41 kg) oraz Gracjan Adamiec (48 kg). Brązowy medal wywalczył Piotr Jarzębski (52 kg). Walczyli także: 5. Robert Ejsmont (38 kg), Ryszard Ejsmont (57 kg), 7. Bartosz Kabza (38 kg), Adrian Osiczak (57 kg), 8. Wojciech Jagieło (35 kg), 9. Dominik Trzeszczak (52 kg).

Mistrzem województwa kadetów został Dominik Uljanowicz (92 kg). Wicemistrzowskim tytułem musieli zadowolić się Kamil Buldecki (60 kg) oraz Marcel Chrzęst (92 kg). Brązowy medal zdobył Franciszek Gross (71 kg). Poza podium miejsca zajęli: 5. Kacper Szczepański oraz Bartosz Olbryś (71 kg), 8. Igor Czyżewski (80 kg).

Trenerzy zapasów w PTC zapraszają na treningi w sali przy ulicy Gdańskiej 7. Szczegóły pod numerami telefonów: 511 122 012 oraz 513 182 611.