Natalia Krych ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu i Mikołaj Łoś ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Pabianicach wygrali (ex aequo) w kategorii solistów IV Miejski Przegląd Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej. Gospodarzem przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 14. Śpiewali uczniowie z: SP nr 3, SP nr 17, SP nr 14 w Pabianicach oraz SP im. J. Wajsówny w Chechle i SP im. Jana Pawła II w Dobroniu.

Drugie miejsce wśród solistów (także ex aequo) zajęli: Anita Wałęsa z SP w Chechle i Bartosz Wróbel z SP nr 14. Wyróżnienia odebrali: Wiktoria Rosińska z SP w Dobroniu, Patrycja Grącka z SP w Chechle i Julia Grenda z SP nr 17.

W kategorii zespołów wokalnych jury najwyżej oceniło tercet chłopięcy z SP nr 14 w składzie: Andrzej Koplin, Mikołaj Łoś i Bartosz Wróbel. II miejsce przyznano także zespołowi z SP nr 14, w którym zaśpiewali: Paulina Czech, Natalia Kądziela, Ada Marciniak, Julia Pałyga, Marika Świtała, Andrzej Koplin, Mikołaj Łoś oraz Bartosz Wróbel. III miejsce wywalczył zespół z SP nr 17: Joanna Błęcka, Anna Mikulska, Michalina Ulas.

W kategorii chórów zwyciężył (niewielką różnicą punktów) chór ze Szkoły Podstawowej nr 17 przed „młodym stażem”, a już bardzo dobrym chórem ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Poziom wykonania utworów był wysoki i bardzo wyrównany. Przegląd zorganizowała nauczycielka Aldona Kubiak.