W turnieju wzięło udział 9 zespołów z pabianickich szkół podstawowych, podzielonych na 2 grupy eliminacyjne. Mecze w grupach odbyły się systemem „każdy z każdym”, 2 razy po 5 minut. Poziom zawodów był wysoki, bo większość startujących trenuje na co dzień w klubach i szkółkach piłkarskich.

Do finału weszły po dwie drużyny z każdej grupy, mające największą ilość punktów – z grupy A – SP 1 i SP 13, a z grupy B – SP 17 i SP 5.

W finałowym meczu o 3. miejsce zwyciężyła SP 5 przed SP 1 (1:0), a w meczu o 1. miejsce SP 13 pokonała SP 17 (3:0). Królem strzelców został Jakub Jendryka z SP 17 (7 bramek dla zespołu).

Skład zwycięzców: Michał Kaczorowski, Dominik Lis, Julian Skiba, Miłosz Mielczarek, Michał Skura, Tymon Malinowski, Oliwier Grabowski. Trenerem mistrzów jest Rafał Raźniewski. Turniej sędziowali: Kamil Simiński, Krzysztof Rudzki i Damian Zych.

Organizatorem imprezy była Aleksandra Karaszkiewicz, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.