Drużyna w składzie Kamil Jarmakowski, Bartek Macużak, Damian Klimczak wygrała wszystkie spotkania po 3:0. Na rozkładzie tenisistów z Piątkowiska znalazły się kolejno: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Konstantynowie i Gimnazjum w Dobroniu.

Drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 1 w Pabianicach, które wraz z Gimnazjum w Piątkowisku awansowało do rozgrywek rejonowych.
Trzecie miejsce na podium dla Gimnazjum w Dobroniu.

Gimnazjum w Piątkowisku zwyciężyło również w zawodach dziewcząt. Martyna Wiszowata, Anna Daniel, Sylwia Daniel nie dały szans rywalkom, wygrywając wszystkie swoje mecze. Jedynego seta straciły dopiero w finałowym pojedynku przeciwko Gimnazjum nr 2 (3:1). W "małym finale" Gimnazjum nr 1 pokonało w trzech setach Gimanzjum w Ksawerowie.

Turniej dziewcząt był rozgrywany w dwóch grupach, w których zespoły walczyły systemem "każdy z każdym".