Uczniowie 39 szkół z miasta i powiatu brali udział w zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury mistrzostwach powiatu we wszystkich dyscyplinach objętych kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. W 45 zorganizowanych zawodach powiatowych i 8 wojewódzkich wystartowało 4.500 uczniów.

W klasyfikacji szkół podstawowych najlepsze trzy miejsca zajęły reprezentacje: SP 3 nr 3 (1. miejsce), SP nr 14 (2. m) i SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim (3. m) - dziewczyny oraz SP nr 14 (1. miejsce), SP nr 13 (2. miejsce) i SP nr 17 (3. miejsce) – chłopcy.

W klasyfikacji gimnazjów najlepsi okazali się przedstawiciele: Gim. nr 3 (1. miejsce), Gim. w Piątkowsku (2. miejsce) i Gim. nr 1 (3. miejsce) – dziewczyny oraz Gimnazjum w Piątkowisku (1. miejsce), Gim. nr 3 (2. miejsce) i Gim. w Lutomiersku (3. miejsce) – chłopcy.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych wygrały: ZS nr 2 (1. m), II LO (2. m) i ZS nr 3 (3. m) – dziewczyny oraz ZS nr 2 (1. m), II LO (2. m) i I LO (3. m).

W zawodach rozrywanych na szczeblu wojewódzkim największe sukcesy odnieśli chłopcy z SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, którzy w zawodach w piłkę ręczną zajęli 1. miejsce. Bardzo dobrze poszło też zawodniczkom z ZS nr 2, grającym w piłkę nożną. Dziewczyny zajęły 2. miejsce w turnieju. 2. miejsce przypadło też pływaczkom sztafetowym z Gim. nr 1 w Konstantynowie Łódzkim. Dziewczynki z SP 5 zajęły wysokie 2. miejsce w zawodach koszykówki. W koszykarskich zmaganiach na 2. miejscu znaleźli się też chłopcy z SP nr 13, a na trzecim miejscu – z II LO. W indywidualnych biegach przełajowych sukces (2. miejsce) odniosła też Kinga Królik z II LO.